בר מים במבצע

קיימים מגוון מערכות מים מתקדמות לבית ולעסק. לא עוד מתקנים מגושמים שתופסים מקום. אלא ברי מים מעוצבים המאפשרים מים קרים וחמים ואף מוגזים. לא עוד הרתחת קומקום אלא כוס מים חמים בכל רגע שנחפוץ. מלבד הנוחות המקסימלית ישנה חשיבות לאיכות מי השתייה הגבוהה שאנו נהנים דרך ברי המים. ככל שיש יותר מגוון כך ישנה תחרות בשוק ואנחנו כלקוחות נהנים ממבצעים והנחות. את מירב ההנחות ניתן לקבל בעונה הלוהטת הרי שהוא הקיץ הישראלי.

חשוב לדעת, כאשר אנו מבצעים רכישה של בר מים. מלבד המתקן חשוב שנבין מראש מה עלות האחזקה החודשית. למשל גזי המילוי, תיקונים, ביטוח, שירות תיקונים, עלות מסננים ואורך החיים של החלקים השונים.כמו כן, חשוב שנערוך השוואת מחירים מקיפה בין הספקים השונים ונמצא את המחיר הכי טוב עבורינו תוך התאמה מושלמת לאורך חיינו.

במהלך חודשי הקיץ נוכל למצוא הנחות של עד כ-40% במתקנים הביתיים תוך קבלת שירות תיקונים לשנה על ידי טכנאי מומחה מטעם החברה והכי חשוב, קבלת שירות תוך יממה אחת בלבד ותיקון בר מים במקום. כלקוחות חשוב לנו להבטיח כי במקרה שיגרם נזק בלתי הפיך למוצר לא נתחיל לרדוף אחר מכשיר חלופי. לכן עדיף לעיתים להוסיף כמה שקלים ולרכוש במקום אמין שאנו יודעים בוודאות כי המקום עובד רק עם חלקים מקוריים ושלא יבצעו החלפה במוצר משומש.

כאשר אנו רוכשים בר מים לבית או לעסק אנו תמיד נקבל תוספות הכלולות במחיר: מסנני מים, פילטרים, ניקוי אבנית ועוד. יש לוודא כי במחיר של הרכישה ישנו גם משלוח חינם עד בית הלקוח או הסק והתקנה ראשונית על ידי טכנאי החברה. יש לזכור כי במחיר הכי משתלם נבצע רכישה של חבילה. מדובר בבר המים, מסננים, התקנה ופילטרים. החבילה לרוב היא לשלוש שנים מבחינת האספקה והביטוח.
 
כלקוחות, כל מה שנשאר לנו זה לבחור בין מגוון הצבעים והעיצובים המתקדמים, שלל הטכנולוגיות והעיקר ליהנות ממים נקיים ובריאים לבני ביתינו.
 
מדיניות החזרת מוצרים

בהתאם להוראות החוק ניתן לבטל עסקה עד 14 ימים מקבלת המוצר ואו מקבלת מסמך
הגילוי לפי המאוחר משניהם . הודעה על הביטול תמסר בדואר ו/או בפקס ו/או בדוא"ל .
הלקוח ישלם דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ הנמוך מבין שניהם.
החזרת המוצר לחברה תעשה על חשבון הלקוח.
במקרה וסיבת הביטול היא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יגבו מהלקוח דמי ביטול והחזרת
המוצר תעשה על חשבון החברה.
לא ניתן לבטל נכסים פסידים כגון מסננים,מערכות לטיהור מים אשר חוברו לרשת המים.
בעסקת טרייד אין (שדרוג) במקרה של ביטול עסקה הלקוח לא יוכל לקבל בחזרה את אותו
המכשיר שנמסר לחברה בתמורה הלקוח יקבל מכשיר אחר שווה ערך למכשיר שמסר.