אחד מהתרחישים הפחות נעימים הוא להזמין אליכם אורחים, להציע להם קפה או תה ואז, לגלות כי המתקן לא עובד. הרי זה מתקן חדש? למה זה קורה ואיך אפשר למנוע  את זה מראש? הטעות הנפוצה ביותר שאנשים עושים היא לקנות מכשיר ולשכוח את עניין התחזוקה שלו מאחור. בדיוק לשם כך, רצינו לדבר אתכם ולסייע לכם לבחור טכנאי תמי 4 ביבנה, אחד כזה שיעבור אתכם על כל האפשרויות והתקלות הקיימות ויחסוך לכם לא מעט זמן, כסף ובעיקר עוגמת נפש מיותרת. מה עושים ואיפה מוצאים את הטכנאי? כל המידע כאן.

מה עושים כשהמתקן לא עובד?

זו באמת שאלה שתעלה, האם לתקן לבד או להתקשר אל טכנאי תמי 4 ביבנה שיתקן את זה? חשוב מאוד שלא תעשו דברים שאתם לא יודעים – אחרי הכול, הרעיון הוא לשמור על המתקן החדש ולא להרע את מצבו. מה עושים למשל כשהמתקן לא מוציא מים חמים או קרים? טכנאים מקצועיים יציעו לכם כמה פתרונות לפני שאתם מתקשרים אליהם, למשל, נתקו את החשמל, המתינו כרבע שעה ואם כל זה לא עובד, נתקו שוב בכדי לאפס. כן, איפוס אכן עובד בלא מעט מצבים בהם מתקן המים מחליט לשבוק חיים ולא לספק את המים החמים או הקרים שהבטיח מאז ומתמיד. אם כל זה לא עובד, ייתכן מאוד שיש בעיה בתרמוסטט או אפילו בחסרון של גז. אם הגעתם לכל השלבים, בדקתם כמעט את הכול ועדיין, אין תזוזה, רק אז, רצוי מאוד לפנות אל טכנאי תמי 4 ביבנה שיפתור את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

איך מוצאים את הטכנאי המתאים ביותר?

חשיבות הבחירה של טכנאי תמי 4 ביבנה הינה מעל לכל, למעשה, חשוב ביותר לפנות לתמי 4 ולקבל המלצות אודות מקצוענים בתחום. החלק הכי טוב בזה הוא לוודא כי חלקי החילוף מקוריים- זה סימן היכר שיש לכם עסק עם אדם שלא מתפשר על מקצוענות. לצד זאת, אם מישהו החליף לכם חלק ודרש סכום זול עבור השירות , זה בהחלט צריך להדליק לכם נורה אדומה.
מדיניות החזרת מוצרים

בהתאם להוראות החוק ניתן לבטל עסקה עד 14 ימים מקבלת המוצר ואו מקבלת מסמך
הגילוי לפי המאוחר משניהם . הודעה על הביטול תמסר בדואר ו/או בפקס ו/או בדוא"ל .
הלקוח ישלם דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ הנמוך מבין שניהם.
החזרת המוצר לחברה תעשה על חשבון הלקוח.
במקרה וסיבת הביטול היא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יגבו מהלקוח דמי ביטול והחזרת
המוצר תעשה על חשבון החברה.
לא ניתן לבטל נכסים פסידים כגון מסננים,מערכות לטיהור מים אשר חוברו לרשת המים.
בעסקת טרייד אין (שדרוג) במקרה של ביטול עסקה הלקוח לא יוכל לקבל בחזרה את אותו
המכשיר שנמסר לחברה בתמורה הלקוח יקבל מכשיר אחר שווה ערך למכשיר שמסר.