מים, הם בהחלט הדבר של החיים, מאידך, כשאתם משקיעים את רוב הכסף שלכם במכשיר מדהים אבל לא משקיעים בתנאי תחזוקה , זה כאילו שלא עשיתם דבר. אז איך בכל זאת שומרים על חוויה של שימוש לטווח הארוך? איך מונעים תקלות ומשמרים מכשיר שהשקעתם בו לא מעט כסף? בדיוק לשם כך, אתם צריכים טכנאי תמי 4 בתל אביב, אחד כזה שיידע לספק לכם את כל התשובות ובו זמנית יסייע לכם לשמור על הקיים.

איך בוחרים טכנאי מקצועי?

גרים באזור המרכז? טכנאי תמי 4 בתל אביב הוא בהחלט הדבר שאתם צריכים. מבין כל הטכנאים המפוזרים במרכז, אתם חייבים אחד כזה שיהיה לכם זמין 24/7 ללא כל מגבלה כזו או אחרת. שומרים שבת? כאן יידרש מכם מראש, לקנות מכשיר ייעודי שיתאים את עצמו לאספקת מים חמים וקרים ללא מגבלה וכך אולי תוכלו לחכות עם התקלה עד יום ראשון או עד מוצאי שבת. מאידך, אם תרצו טכנאי במוצאי שבת, זה אשר נחשב הטוב ביותר בעל תודעת השירות הטובה ביותר, יהיה זמין לכם רק מתי שתחליטו.

שקיפות לצד אמינות – בחירת טכנאי מקצועי

מעבר לכך, כאשר אתם בוחרים טכנאי תמי 4 בתל אביב, רצוי מאוד שלא תבחרו את האדם הפחות נכון לשם כך. לעיתים מדובר רק בתקלה קטנה בלבד, אבל הטכנאי שהזמנתם, הוא "ידאג" כבר לנפח את התקלה לממדים הרצויים. בכדי שזה לא יקרה, חשוב ביותר לבחור טכנאי בעל שקיפות ואמינות מלאה. כמו כן, יש לבדוק עם חברת תמי 4 האם הוא מוכר ואכן ידוע כאחד שמספק שירותי תיקון באזור. מעבר לתקלה קטנה, טכנאי טוב חייב לזהות כל תקלה ובפרט תקלות שהן ייעודיות למכשיר עצמו – זו בהחלט סיבה נוספת מדוע רצוי שתתקשרו לתמי 4 ובקשו מהם המלצה אודות טכנאים טובים, מיומנים וישרים באזור מגוריכם.
רכשתם לאחרונה מכשיר תמי 4?  הגיע הזמן לעשות את זה נכון, אחרי הכול, כשאתם קונים מכשיר חדש חלק אינטגרלי מהסיפור הזה מתחיל ונגמר גם בבחירת טכנאי מקצוען. 
מדיניות החזרת מוצרים

בהתאם להוראות החוק ניתן לבטל עסקה עד 14 ימים מקבלת המוצר ואו מקבלת מסמך
הגילוי לפי המאוחר משניהם . הודעה על הביטול תמסר בדואר ו/או בפקס ו/או בדוא"ל .
הלקוח ישלם דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ הנמוך מבין שניהם.
החזרת המוצר לחברה תעשה על חשבון הלקוח.
במקרה וסיבת הביטול היא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יגבו מהלקוח דמי ביטול והחזרת
המוצר תעשה על חשבון החברה.
לא ניתן לבטל נכסים פסידים כגון מסננים,מערכות לטיהור מים אשר חוברו לרשת המים.
בעסקת טרייד אין (שדרוג) במקרה של ביטול עסקה הלקוח לא יוכל לקבל בחזרה את אותו
המכשיר שנמסר לחברה בתמורה הלקוח יקבל מכשיר אחר שווה ערך למכשיר שמסר.