אם קניתם לאחרונה תמי 4 ואתם רוצים לוודא כי הוא פועל על פי כל התקנים והנהלים הנכונים, חשוב שלא תפסחו גם על שימור באמצעות תחזוקה נכונה. כאמור, טכנאי תמי 4 בראשון לציון הוא בהחלט הפתרון שיסייע לכם בכל עת בפרט אם התקלה מתרחשת בהפתעה גמורה. דווקא מהנקודה הזו, חשוב ביותר לשמור על קשר עם טכנאי שגר באזור המגורים שלכם – אחד שיודע ומכיר את המכשיר והכי חשוב? יודע לתת מענה בזמן אמת. אז איך בוחרים טכנאי עם הבנה בתמי 4? כל המידע במאמר שלפניכם.

טיפ מס' 1 ערכו סקר שווקים מעמיק


במסגרת בחירת טכנאי תמי 4 בראשון לציון ,חשוב ביותר לברור אם לנ"ל יש את הניסיון והמוניטין ולא רק בתקלות בנאליות או שכיחות. בכדי להבין במה מדובר, אפשר תמיד להתחיל בתקלות כמו הפסקת מים חמים או קרים או אפילו קצר חשמלי. אלו הן התקלות השכיחות ביותר, גם כאשר הנורה מפסיקה להבהב או לדלוק, אפשר בהחלט להבין כי מדובר בתקלה שכיחה למדי.

מאידך, לצד התקלות השכיחות חשוב לוודא כי הטכנאי הנבחר יודע לפתור כל בעיה ובעיה וכאן, חל עליכם עניין סקר השווקים. האינטרנט מציע לא מעט אפשרויות וכן המלצות, כמו כן, קיימים אתרים ממוקדים שבהם ניתן לקבל רשימה של נותני שירות איכותיים, סבירים במחירם והכי חשוב? עובדים בשקיפות מלאה.

טיפ מס' 2 בחרו טכנאי בסמוך למקום מגוריכם


אז מעבר להבנת הבעיה והתקלות השכיחות והפחות שכיחות, אתם חייבים להשיג טכנאי שגר באזור המגורים שלכם. כיאה לכל דבר – בפרט כאשר יש תקלות, אם אתם בוחרים נותן שירות שגר קרוב אליכם, התקלה הזו תסתיים מהר יותר מהמצופה.

בסיכום דבר, חשוב לבחור טכנאי עם ידע בתקלות שכיחות, פשוטות ומאידך, גם בתקלות מורכבות יותר. כמו כן, רצוי שהוא יהיה קרוב לאזור המגורים שלכם. מוצאים כי הטכנאי דורש עלויות יקרות או זולות מדי? גם זה אמור להדליק לכם נורת אזהרה שיש להתחשב בה.
מדיניות החזרת מוצרים

בהתאם להוראות החוק ניתן לבטל עסקה עד 14 ימים מקבלת המוצר ואו מקבלת מסמך
הגילוי לפי המאוחר משניהם . הודעה על הביטול תמסר בדואר ו/או בפקס ו/או בדוא"ל .
הלקוח ישלם דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ הנמוך מבין שניהם.
החזרת המוצר לחברה תעשה על חשבון הלקוח.
במקרה וסיבת הביטול היא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יגבו מהלקוח דמי ביטול והחזרת
המוצר תעשה על חשבון החברה.
לא ניתן לבטל נכסים פסידים כגון מסננים,מערכות לטיהור מים אשר חוברו לרשת המים.
בעסקת טרייד אין (שדרוג) במקרה של ביטול עסקה הלקוח לא יוכל לקבל בחזרה את אותו
המכשיר שנמסר לחברה בתמורה הלקוח יקבל מכשיר אחר שווה ערך למכשיר שמסר.