בעידן בו הכול מצוי ליד, המילה נגישות היא זו שמנצחת את המשחק וכך גם, כאשר מדברים על מוצר טוב, על תחזוקה טובה ובעיקר, על שירות טוב. אז איך משיגים מוצר טוב? קודם כל לא פוסחים על טכנאי תמי 4 טוב. גרים ברעננה? אם רכשתם לאחרונה מכשיר חדש ואתם רוצים לשמר אותו גם הרבה אחרי – חשוב כי תאתרו טכנאי תמי 4 ברעננה. אז איך מוצאים טכנאי שיעשה את העבודה טוב ויעזור לכם לשמר את המוצר הנהדר הזה? כל המידע במאמר הבא.

איך מוצאים את המומחים של תמי 4?


צריכים טכנאי תמי 4 ברעננה, בהגדרה של המומחה שאתם מחפשים חייב להיות מכלול של פתרונות והם הרבה מעבר להחלפת חלקים מקוריים. את התיקונים יש לוודא כי מבצעים אצלכם בבית או בבית העסק. זה קשור בתיקונים של כל מכשיר ומכשיר – כאמור, אם אתם מזמינים טכנאי, ראוי כי הוא יהיה ערוך לכל. מבין כל החלקים, חשוב ביותר להתאים את המסנן הנכון וכן הלאה. כמו כן, לדעת מה קורה עם ספק הכוח ולצד למה המכשיר לא מפיק מים חמים- להבין הרבה יותר.  כלומר, טכנאים מאזור רעננה שמבינים ויכולים לפתור לכם את התקלה מבלי להחמיר אותה ובו זמנית לתת מענה נכון ויעיל לטווח הארוך.

מה חשוב לדעת כשטכנאי מגיע?


אם הטכנאי מגיע, חשוב ביותר שהוא יספק לכם את כל החלפים הצמודים על פי תו התקן הישראלי – כאמור איכותיים ומקוריים כפי שכבר צוין. כמו בכל דבר, תו התקן יסיר דאגה מלבכם ביודעכם כי אתם מבצעים את הרכישה הנכונה. צריכים מסנן? חשוב ביותר לבחור אך ורק טכנאי שמכיר את המכשיר בכדי שזה יתאים לכם חלק חילוף מקורי. מחפשים שיפור באיכות וטעם המים? גם זו סיבה מדוע עליכם לבחור טכנאי שמבין ומכיר את מכשירי התמי 4.

בסיכום דבר, אם אתם גרים ברעננה או בכל מקום אחר, רצוי כי לא תתפשרו, בפרט כשיש לכם מכשיר תמי 4 שזקוק ליחס הטוב ביותר.
 
מדיניות החזרת מוצרים

בהתאם להוראות החוק ניתן לבטל עסקה עד 14 ימים מקבלת המוצר ואו מקבלת מסמך
הגילוי לפי המאוחר משניהם . הודעה על הביטול תמסר בדואר ו/או בפקס ו/או בדוא"ל .
הלקוח ישלם דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ הנמוך מבין שניהם.
החזרת המוצר לחברה תעשה על חשבון הלקוח.
במקרה וסיבת הביטול היא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יגבו מהלקוח דמי ביטול והחזרת
המוצר תעשה על חשבון החברה.
לא ניתן לבטל נכסים פסידים כגון מסננים,מערכות לטיהור מים אשר חוברו לרשת המים.
בעסקת טרייד אין (שדרוג) במקרה של ביטול עסקה הלקוח לא יוכל לקבל בחזרה את אותו
המכשיר שנמסר לחברה בתמורה הלקוח יקבל מכשיר אחר שווה ערך למכשיר שמסר.