זה נכון לשתות נקי, מאידך, מה קורה כאשר המים מפסיקים לתת את תפוקתם? מה קורה כשאתם רוצים פשוט לשבת ולהכין לעצמכם משקה קפה אבל מים חמים אין? אם כל זה נשמע לכם מוכר, הגיע הזמן לדבר על שירותי התחזוקה של תמי 4. זה כבר לא חדש, אין זה מספיק רק להשקיע זמן, מחשבה וכסף במכשיר יוקרתי- לצד זאת אתם חייבים גם טכנאי תמי 4 מבין עניין ואם אתם גרים בפתח תקווה, חשוב שתמצאו טכנאי תמי 4 בפתח תקווה – כך התקלה שלכם תיפתר מהר ועל הצד הטוב ביותר. אז איך מוצאים טכנאי טוב? שאלה טובה ועליה, נענה לכם במאמר הבא.

איך מוצאים טכנאי תמי 4?

יש מגוון של סוגי מתקנים מים, מאידך, המשימה הרצינית יותר הינה למצוא טכנאי תמי 4 שישלוט בעניינים בזמן אמת. כאמור, התקלה הכי קטנה, או הכי גדולה – קשורים ברגע האמת, הרגע בו אתם צריכים לבחון את הטכנאי ולוודא כי הוא אכן שולט בכל התקלות באשר הן. לצד מבחר של דגמים, צבעים וגדלים, אין ספק כי טכנאי תמי 4 בפתח תקווה הוא זה שישלם את החוויה של הרכישה. זה חשוב, כי אם בחרתם טכנאי שאתם לא מכירים , לא ירחק הרגע הזה שהוא גם ישתמש במתקלים שאינם מקוריים- דבר העלול לגרום לנזק בלתי  הפיך למכשיר היוקרתי שלכם. אז מה עושים? בוחרים טכנאים מיומנים עם מוניטין וניסיון ללא פשרות. אם הגעתם להחלטה שאתם מפסיקים לסחוב מים על הגב, זכרו, זה לא מתחיל רק ברכישת המכשיר, אלא גם בתחזוקה שלו. למעשה, התחזוקה קריטית אף יותר מהרכישה עצמה.

טיפים למציאת טכנאי תמי מקצועי

בעת בחירת טכנאי תמי 4 בפתח תקווה ובכל מקום אחר בארץ, יידרש מכם לברור את הזמינות שלו. האם הוא עובד 24 שעות ועומד לרשותכם בכל עת? האם בעת הרכישה אתם מקבלים אחריות על מכשיר עם כשרות מתאימה – אחת כזו שתספק לכם מים ללא הגבלה בפרט אם אתם שומרי שבת? מחפשים מתקן מים חדש? לפני הכול, שאלו על שירותי התחזוקה והכי חשוב? זהו את הטכנאי המיומן.  
מדיניות החזרת מוצרים

בהתאם להוראות החוק ניתן לבטל עסקה עד 14 ימים מקבלת המוצר ואו מקבלת מסמך
הגילוי לפי המאוחר משניהם . הודעה על הביטול תמסר בדואר ו/או בפקס ו/או בדוא"ל .
הלקוח ישלם דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ הנמוך מבין שניהם.
החזרת המוצר לחברה תעשה על חשבון הלקוח.
במקרה וסיבת הביטול היא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יגבו מהלקוח דמי ביטול והחזרת
המוצר תעשה על חשבון החברה.
לא ניתן לבטל נכסים פסידים כגון מסננים,מערכות לטיהור מים אשר חוברו לרשת המים.
בעסקת טרייד אין (שדרוג) במקרה של ביטול עסקה הלקוח לא יוכל לקבל בחזרה את אותו
המכשיר שנמסר לחברה בתמורה הלקוח יקבל מכשיר אחר שווה ערך למכשיר שמסר.