קניתם מתקן מים חדש? הגיע הזמן ללמוד לתחזק אותו נכון. לא משנה אם זה חורף או קיץ, הדבר הלא פחות חשוב הוא לא רק לקנות מוצר שמקל על החיים, אלא גם לבחור מי שתחזק אותו נכונה וכאן, נכנס לתמונה טכנאי תמי 4 באור יהודה. איך מוצאים טכנאי? מה הנקודות החשובות ביותר? אם אתם רוצים לוודא כי אכן "נפלתם" בידיו של צדיק ואתם רחוק מהנוכל המוכר, הגיע הזמן לדבר על איך עושים את זה נכון. במאמר שלפניכם נסביר איך לבחור טכנאי שלא רק יודע את העבודה, אלא גובה במקביל את העלות הסבירה.


איך בוחרים טכנאי תמי 4 באור יהודה?


דבר ראשון, חשוב ביותר לבצע סקר שווקים מעמיק, הסקר הזה ידרוש מכם לבדוק כמה שנות ניסיון יש לאותו טכנאי. האם יש לכם אנשים שכבר המליצו עליו? כשיש המלצות, ספק אם יש טענות לגבי נותני שירות שחלק מתחביבם זה "לנפח נזקים" ולגבות מכם הרבה מעבר לתשלום הראוי.

כאמור, לצד כל שירות, בחירת טכנאי למתקן המים הינה קריטית ביותר שאחרת, אם תבחרו מישהו שמספק חבילה צפופה מדי במחיר זול או יקר מדי זה בהחלט אמור להעלות את החשד אצלכם. 


החלפת מתקלים וחלקי חילוף


אחד מהדברים היותר מדאיגים הוא בחירת טכנאי תמי 4 באור יהודה שמציע כפי שכבר צוין, מחיר זול אבל פוסח על העובדה כי החלקים המוחלפים הם לא באמת מקוריים. כך למעשה הוא מכין לעצמו קרקע "נפלאה" לתקלות חוזרות ונשנות. לכן, כשאתם בוחרים טכנאי ואם כבר האמנתם לאחד כזה, חשוב כי תהיו במקום, תראו מה הוא עושה בפועל ותנו מבט אחד מעמיק אודות חלקי החילוף. כן, זו עלולה להיות בעיה, לא תמיד תדעו מה לא בסדר במכשיר, מאידך, לראות את תאריך ומיקום הייצור של החלקים – זו בהחלט משימה שתהיו חייבים לקחת חלק בה.

אז אם אתם גרים באור יהודה, קראו את המאמר ואל תוותרו על איש מקצועי מיומן, אבל בעיקר אחד כזה שימכור לכם את השירות האמין ביותר.
 
 
מדיניות החזרת מוצרים

בהתאם להוראות החוק ניתן לבטל עסקה עד 14 ימים מקבלת המוצר ואו מקבלת מסמך
הגילוי לפי המאוחר משניהם . הודעה על הביטול תמסר בדואר ו/או בפקס ו/או בדוא"ל .
הלקוח ישלם דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ הנמוך מבין שניהם.
החזרת המוצר לחברה תעשה על חשבון הלקוח.
במקרה וסיבת הביטול היא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יגבו מהלקוח דמי ביטול והחזרת
המוצר תעשה על חשבון החברה.
לא ניתן לבטל נכסים פסידים כגון מסננים,מערכות לטיהור מים אשר חוברו לרשת המים.
בעסקת טרייד אין (שדרוג) במקרה של ביטול עסקה הלקוח לא יוכל לקבל בחזרה את אותו
המכשיר שנמסר לחברה בתמורה הלקוח יקבל מכשיר אחר שווה ערך למכשיר שמסר.