קניתם לאחרונה מתקן מים חדש מבית תמי 4? לפני שקונים מתקן מים, חשוב ביותר שלא לפסוח על התחזוקה, כאמור, זה חלק לא פחות חשוב מכל השאר. אז בין אם שוקלים לרכוש מתקן כזה א אחר, ראוי שלא לפסוח על שלב התחזוקה, השלב בו טכנאי תמי 4 בנס ציונה מגיע ויודע לאבחן את הבעיה על הצד הטוב ביותר. רוצים לדעת איך למצוא את נותן השירות הטוב ביותר? כל המידע במאמר שלפניכם.

למה צריכים טכנאי מקצועי?


תמי 4 ידועים בשלל המוצרים והמכשירים שהם מעניקים, למעשה, מאז מתקני המים החמים והקרים, הם הספיקו לייצר מגוון של מתקנים המכילים גם אפשרות לסודה ואפילו אפשרות לקירור משקאות קלים. שנת 78 הביאה את תמי 3 ואחריו, הגיע גם תמי 4. נכון להיום משווק התמי 4 בכל בית בישראל וכיום הוא נחשב למוצר הפופולרי ביותר במסגרת מתקני המים. אז לאחר שהכרנו את המכשיר עצמו, אפשר לעבור אל המטלות של הטכנאי המקצועי, מה יהיה עליו לעשות בכדי לשמר את המכשיר החדש? מעבר לחלקי חילוף מקוריים ומעבר לאחריות יצרן לשנה, חשוב לקחת גם את הסננים ונורות הבקרה בחשבון. מתקשים להשיג מים קרים או חמים מהמכשיר? משהו בבקרת החשמל לא עובד? בדיוק לשם כך, אתם חייבים לאמץ אליכם טכנאי מקצוען שיידע לתת מענה בכל מצב ובכל תקלה שתהיה.

איך משיגים טכנאי מקצועי?


הדרך הקלה והבטוחה להשיג טכנאי תמי 4 מקצועי, הינה לעשות סקר שווקים מדויק, המלצות מאנשים מקורבים תמיד תסייענה לכם לדעת היכן אתם עומדים. נוכח "ניפוח תקלות" שאיננו מוצדק, הנכם מחויבים לברור את הטכנאי וכן להשיג כמה שיותר המלצות שאינן פיקטיביות בכדי לוודא כי האדם שאתם סומכים עליו אכן מתאים לתת לכם את השירות האמין ובשקיפות המלאה. כמו כן, חשוב ביותר לוודא כפי שכבר צוין כאן, כי לנ"ל יש את כל הציוד המתאים ובו זמנית את חלקי החילוף המקוריים ובו זמנית, גם את ההבנה של המכשיר. כל זה חשוב ביותר בכדי שבזמן אמת, הטכנאי אכן יידע לאתר את התקלות ואף למזער אותן בהתאם.
מדיניות החזרת מוצרים

בהתאם להוראות החוק ניתן לבטל עסקה עד 14 ימים מקבלת המוצר ואו מקבלת מסמך
הגילוי לפי המאוחר משניהם . הודעה על הביטול תמסר בדואר ו/או בפקס ו/או בדוא"ל .
הלקוח ישלם דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ הנמוך מבין שניהם.
החזרת המוצר לחברה תעשה על חשבון הלקוח.
במקרה וסיבת הביטול היא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יגבו מהלקוח דמי ביטול והחזרת
המוצר תעשה על חשבון החברה.
לא ניתן לבטל נכסים פסידים כגון מסננים,מערכות לטיהור מים אשר חוברו לרשת המים.
בעסקת טרייד אין (שדרוג) במקרה של ביטול עסקה הלקוח לא יוכל לקבל בחזרה את אותו
המכשיר שנמסר לחברה בתמורה הלקוח יקבל מכשיר אחר שווה ערך למכשיר שמסר.