כל בית או משרד שמכבד את עצמו, לא מוותר על שימושי מתקני מים מהטובים ביותר, אבל בו זמנית, מה עושים כאשר נוצרת תקלה לא צפויה? בעשורים האחרונים החליפו מי הברז את המתקנים וכיום, מה שניתן למצוא זה מים נקיים שכיף לשתות אותם בחורף ובקיץ. כמו כל מכשיר טכנולוגי כזה או אחר, גם המכשיר שלכם יכול לפול אל תוך תקלה, מה אתם עושים במצב כזה? אם לאחרונה רכשתם מתקן תמי 4 חדש ואתם גרים בקדימה צורן, הגיע הזמן להשיג גם טכנאי תמי 4 בקדימה צורן – אחד כזה שיהיה שם בכל שעה ויהפוך את השימוש שלכם לחוויה אחת גדולה.

הקשר בין מכשיר מעולה לבין תחזוקה נכונה

כפי שהבנתם, לא משנה כמה תשקיעו במתקן כזה או אחר, אם לא תיקחו בחשבון את עניין התחזוקה, אתם בהחלט בבעיה. בשלב הזה, הנכם מחויבים למצוא טכנאי תמי 4 בקדימה צורן. הטכנאי אותו תשיגו יספק לכם את כל הפתרונות והכי חשוב – לפחות מבחינתכם לבדוק כי הוא אכן בקיא בכל התקלות של המכשיר המסוים. חשוב לציין, תיקון בר מים לא שונה מכל מוצר אחר שאתם מעריכים ואוהבים- כאמור, אתם מחויבים למצוא נותן שירות שמכיר ויודע לטפל בכל סוגי התקלות בצורה המקצועיות ביותר והיעילה ביותר.

אילו תקלות יכולות להיות חלק ממתקן מים?

יש כל מיני תקלות ונוכח העובדה כי מדובר במכשיר פעיל 24/7 האחריות שלכם למצוא לו גם שירותי תחזוקה נאותים. בין אם מדובר בחוסר במים חמים, קרים, בין אם מדובר בצינורות סתומים, את כל זה חשוב לוודא לפני שבוחרים טכנאי שמחשיב עצמו מקצוען בתחום. כמו כן, יש תקלות שקשורות בעומס על המדחס עצמו- עומס העלול להוביל חלילה לפיצוץ שניתן למנוע באמצעות תיקון שיתרחש בזמן. מכאן, חשוב ביותר לבחור טכנאי תמי 3 בקדימה צורן שמכיר ומבין את התקלה לפני שהיא תהפוך גדולה יותר. רוצים להימנע מעלויות נוספות שתהפוכנה תקלות קטנות לגדולות יותר? אל תיקחו סיכונים מיותרים- בחרו עוד היום טכנאי קרוב למקום המגורים שלכם ומנעו את התקלות הגדולות על ידי איתורן של התקלות הקטנות בזמן.
 
 
 
 
 
 
 
מדיניות החזרת מוצרים

בהתאם להוראות החוק ניתן לבטל עסקה עד 14 ימים מקבלת המוצר ואו מקבלת מסמך
הגילוי לפי המאוחר משניהם . הודעה על הביטול תמסר בדואר ו/או בפקס ו/או בדוא"ל .
הלקוח ישלם דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ הנמוך מבין שניהם.
החזרת המוצר לחברה תעשה על חשבון הלקוח.
במקרה וסיבת הביטול היא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יגבו מהלקוח דמי ביטול והחזרת
המוצר תעשה על חשבון החברה.
לא ניתן לבטל נכסים פסידים כגון מסננים,מערכות לטיהור מים אשר חוברו לרשת המים.
בעסקת טרייד אין (שדרוג) במקרה של ביטול עסקה הלקוח לא יוכל לקבל בחזרה את אותו
המכשיר שנמסר לחברה בתמורה הלקוח יקבל מכשיר אחר שווה ערך למכשיר שמסר.