אם לאחרונה רכשתם מתקן מים מפואר ואתם די מרוצים ממנו, כדאי שלא תשכחו לתחזק אותו בהתאם. לא מבינים במה מדובר? התרחיש הכי גרוע הזה מתחיל בחלק הטוב, הקנייה עצמה, הנה השקעתם את מיטב כספכם במכשיר תמי 4 אבל לאחר כמה שנים או חודשים, התברר לכם כי לא תחזקתם אותו כשורה.

תקלה קטנה של אי אספת מים חמים או קרים והנה – פתרתם את הבעיה לבד או באמצעות אדם שאין לו את הניסיון והידע. יודעים מה הייתה התוצאה הסופית? מיותר לציין כי מתקני מים ייעודיים המתאימים לבית או למשרד, דורשים גם את התחזוקה הראויה – זו שיודעת לטפל בבלאי בצורה הנכונה ביותר וכאן, נכנס לתמונה טכנאי תמי 4 בהרצליה. למה טכנאי ולא מישהו שעבר "על הדרך"? כל המידע במאמר שלפניכם.
 

ההבדל בין טכנאי זוטר לבין טכנאי מוסמך


כאשר אתם בוחרים טכנאי תמי 4 בהרצליה, אתם בוחרים אדם שיש לו ניסיון וידע ספציפי עם מתקן מים המבוקש ביותר בישראל. לא משנה מה תהיה התקלה, את התקלה הזו חייב לפתור בצורה המקורית ביותר לרבות החלפת חלקים וחלפים מקוריים. זה לא חדש, כולם מכירים את תרחישי אימה בהם לא רק מזמינים טכנאי ללא ידע, אלא גם אחד כזה שגובה סכומי עתק – מסיפורי "יצאת צדיק " ( התוכנית) אפשר להסיק את המסקנות לבד ולא להסתכן בכל מיני נותני שירות שאין להם את הניסיון, הידע אבל יש להם את הדרישה היקרה – כסף והרבה. טכנאי תמי 4 בהרצליה מכיר את המכשיר ולא רק, אלא יודע גם לתת לו את הטוב ביותר ולא להתפשר על שום דבר העלול חלילה לפגום בו לטווח הרחוק.
 

איך מוצאים טכנאי לתמי 4 שלכם?


מוניטין זה הכול, אפשר בהחלט לבקש גם המלצות, אבל הכי חשוב, להשיג המלצות מאנשים שאתם מכירים וכבר חוו את השירות הזה. גרים בהרצליה? בחרו את הטכנאי בסמוך למקום המגורים שלכם ובו זמנית וודאו כי הוא יכול להיות לכם זמין בכל רגע נתון  וזמן הגעתו המשוער מתאים למה שאתם מחפשים.
 
מדיניות החזרת מוצרים

בהתאם להוראות החוק ניתן לבטל עסקה עד 14 ימים מקבלת המוצר ואו מקבלת מסמך
הגילוי לפי המאוחר משניהם . הודעה על הביטול תמסר בדואר ו/או בפקס ו/או בדוא"ל .
הלקוח ישלם דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ הנמוך מבין שניהם.
החזרת המוצר לחברה תעשה על חשבון הלקוח.
במקרה וסיבת הביטול היא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יגבו מהלקוח דמי ביטול והחזרת
המוצר תעשה על חשבון החברה.
לא ניתן לבטל נכסים פסידים כגון מסננים,מערכות לטיהור מים אשר חוברו לרשת המים.
בעסקת טרייד אין (שדרוג) במקרה של ביטול עסקה הלקוח לא יוכל לקבל בחזרה את אותו
המכשיר שנמסר לחברה בתמורה הלקוח יקבל מכשיר אחר שווה ערך למכשיר שמסר.