האם רכשתם לאחרונה מכשיר תמי 4 חדש? שיהיה בשעה טובה, גרים בבאר שבע? עכשיו כל מה שנשאר הוא לדבר על הדברים החשובים ביותר לצד הרכישה. מתי צריך למצוא טכנאי תמי 4 בבאר שבע? האם צריך להתקשר אליו בכל מחיר? איך יודעים שהוא מיומן ונכון למכשיר שלכם לטווח הרחוק? במאמר הבא הצגנו בפניכם כמה שאלות ותשובות בהתאם כאשר המטרה היא לסייע לכם לתחזק את המכשיר החדש על הצד הטוב וללא גרימת נזק מיותר.

מה עושים כשהמתקן חדש אבל המים לא יוצאים?

יש כמה וכמה סיבות לכך שהמים תקועים, כאמור, יש גם מצבים בהם המים לא חמים מספיק או לא קרים מספיק. אחרי הכול, זו הסיבה שרכשתם תמי 4, אז לפני שאתם מתקשרים אל טכנאי תמי 4 בבאר שבע הנה כמה תשובות שאולי יסייעו לכם. במידה והמתקן לא מוציא לכם מים, ייתכן שהוא לא מחובר לחשמל, סיבה נוספת עלולה לנבוע גם מכך שקיימת הפסקת מים יזומה שמשום מה לא קיבלתם ידיעה על כך. לכן, חשוב שלא לקפוץ למסקנות ולהמתין, אם לאחר שניתקתם, איפסתם את המכשיר ועדיין אין שום כיוון למים חמים או קרים, רק אז, חשוב מאוד לצור קשר עם טכנאי שמבין ויודע לתת מענה נכון. יש מגוון של בעיות הקשורות בחוסר גז במכשיר, תרמוסטט לא טוב ואפילו בעיה עם הסנן או ספק הכוח. אם עשיתם כבר הכול ואתם יודעים שאין ברירה – רק אז עלו שלב ובחרו את הטכנאי הנכון.

בחירת טכנאי עשה ואל תעשה

הציע ולכם טכנאי תמי 4 בבאר שבע במחיר סביר? מצוין, אם המחיר זול מדי, זה תמיד אבל תמיד יעלה וידליק נורה אדומה. כמו כן, חשוב ביותר לוודא כי אכן רכשתם מלכתחילה מכשיר של תמי 4 ולא זיוף המתיימר להיות כמו המקור.  בין היתר חשוב ביותר לדבר גם על חלקים מקוריים- אלו שאתם אמורים להחליף. ראיתם חלקי חילוף שיוצאים מתוך עטיפה סגורה? אם כן, אין חשש מסנן משומש. רוצים לשמור על איכות המים? אל תתפשרו אלא על טכנאי מיומן שמכיר את הסביבה ויודע לתת לכם מענה לכל בעיה.
 
מדיניות החזרת מוצרים

בהתאם להוראות החוק ניתן לבטל עסקה עד 14 ימים מקבלת המוצר ואו מקבלת מסמך
הגילוי לפי המאוחר משניהם . הודעה על הביטול תמסר בדואר ו/או בפקס ו/או בדוא"ל .
הלקוח ישלם דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ הנמוך מבין שניהם.
החזרת המוצר לחברה תעשה על חשבון הלקוח.
במקרה וסיבת הביטול היא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יגבו מהלקוח דמי ביטול והחזרת
המוצר תעשה על חשבון החברה.
לא ניתן לבטל נכסים פסידים כגון מסננים,מערכות לטיהור מים אשר חוברו לרשת המים.
בעסקת טרייד אין (שדרוג) במקרה של ביטול עסקה הלקוח לא יוכל לקבל בחזרה את אותו
המכשיר שנמסר לחברה בתמורה הלקוח יקבל מכשיר אחר שווה ערך למכשיר שמסר.