אם לאחרונה רכשתם תמי 4 ואתם גרים באריאל, חשוב שאת הטיפול בו תשאירו בידי איש תחזוקה מתאים – כאמור אך ורק טכנאי תמי 4 באריאל. עד כמה חשובה התחזוקה ועד כמה חשוב שתהיה בסמוך למגוריכם? זו באמת שאלה טובה, מאידך, כשעונים עליה, לא רק שהתקלות מתמעטות, אלא שהסבירות כי תחליפו את המכשיר הולכות וקטנה. אז את מי בוחרים? אדם עם ניסיון, יודע ומכיר את חלקים המקוריים ובו זמנית, מבין במערכות השונות. כל זה חשוב, כי אם תבחרו טכנאי ללא ידע וניסיון ספציפי במתקן זה- אתם בהחלט עלולים ליפול בבעיה ולשלם פעמיים על תקלה גדולה מדי או קטנה מדי. רוצים למנוע נזקים מיותרים? במיוחד עבורכם במאמר
 

מה עושים שלב לפני הזעקת הטכנאי?


בכדי שלא תרוצו לחפש ישירות טכנאי תמי 4 באריאל, הנה כמה רעיונות לבדיקה ראשונית. לצורך העניין, אם המים לא התחממו לכם ישר, אל תסיקו מסקנות, חכו רבע שעה – לוקח להם זמן. אם לאחר שניתקתם את הכבל מהחשמל והמתנתם רבע שעה נוספת לא קרה דבר – ייתכן כי אתם באמת צריכים להזעיק טכנאי מיומן. לרוב, כאשר אין מים קרים או שהתרמוסטט שלכם הלך, או שאולי חסר גז. חשוב לציין את זה, בכדי שהאדם שהזמנתם, לא ינפח את הבעיה וידרוש בהתאם. תקלה נוספת היא שהמים לא יוצאים בכלל מהמתקן, האם לרוץ ולקרוא לטכנאי? ראשית יש לבדוק האם יש הפסקת מים כללית, לאחר מכן, ראוי לבדוק כי התקע החשמלי אכן תקין ולא פגום. כמו כן, יש לבדוק אם המסנן עובד. אם עדיין לאחר כל זה לא יוצאים מים, ייתכן שהמסנן לא תקין או שאפילו ספק הכוח שלכם כבר לא כמו שהיה – במצב הזה, אולי באמת כדאי לזמן טכנאי מקצועי – אחד כזה שמכיר את תמי 4 ויכול להרכיב לכם אך ורק חלקים מקוריים.
במידה והמים לא יוצאים לאחר שהחלפתם מסנן ובמידה ושחררתם את האוויר הכלוא אך לשווא – הנה עוד סיבה מדוע אתם צריכים טכנאי תמי 4 באריאל. 
 
מדיניות החזרת מוצרים

בהתאם להוראות החוק ניתן לבטל עסקה עד 14 ימים מקבלת המוצר ואו מקבלת מסמך
הגילוי לפי המאוחר משניהם . הודעה על הביטול תמסר בדואר ו/או בפקס ו/או בדוא"ל .
הלקוח ישלם דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ הנמוך מבין שניהם.
החזרת המוצר לחברה תעשה על חשבון הלקוח.
במקרה וסיבת הביטול היא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יגבו מהלקוח דמי ביטול והחזרת
המוצר תעשה על חשבון החברה.
לא ניתן לבטל נכסים פסידים כגון מסננים,מערכות לטיהור מים אשר חוברו לרשת המים.
בעסקת טרייד אין (שדרוג) במקרה של ביטול עסקה הלקוח לא יוכל לקבל בחזרה את אותו
המכשיר שנמסר לחברה בתמורה הלקוח יקבל מכשיר אחר שווה ערך למכשיר שמסר.