שוק הטכנאים בארץ נחשב לשוק פרוץ בלא מעט תחומים לכן משנה הזהירות שנדרש מאיתנו הצרכנים הוא גדול יותר. בכל הנוגע לתיקונים למתקני תמי 4 לרוב מדובר בחבילת תיקונים שהיא כחלק מהאחריות בעת הרכישה הראשונה ולעיתים התקלות צצות בדיוק ברגע שפגה האחריות.

התקלות הנפוצות במתקן:
  • המתקן מקצר
  • המים עם טעם וריח לוואי
  • המתקן לא מוציא מים כלל
  • מתקן לא מוציא מים קרים
  • נורה מהבהבת על הצג ללא הסבר
  • המתקן לא מוציא מים חמים
אלו הן חלק מהתקלות הנפוצות. את רובן קל לתקן והתיקון גם לא אמור להיות יקר. אך ישנן תקלות שדורשות פירוק ואפילו לקיחה למעבדה. במקרים הללו ישנה חשיבות יתרה לטכנאי מורשה ומומחה בתחום. עדיף לבחור נכון מאשר לבזבז זמן יקר ואף להרוס מתקן יחסית חדש על ידי טכנאי שאין לו מושג מה הוא עושה. תמיד מומלץ ראשית להתייעץ מול החברה שממנה קניתם. ייתכן שהסבר פשוט בשיחת טלפון תבהיר לכם מה עליכם לעשות והבעיה תיפתר.

במידה וכן הזמנתם טכנאי לביתכם, אנו ממליצים לוודא מולו כי הוא משתמש רק בחלקים מקוריים וחדשים. לא פעם ישנם מקרים בהם החלקים המקוריים מוחלפים בחלקים משומשים ובכאלו שאפילו לא תואמים. זה אולי מרגיש לא נוח לשאול את הטכנאי כאשר הוא בביתכם, אך במידה והוא אכן עושה שימוש בחלקים נכונים, לא תהיה לו בעיה להראות לכם את האריזה. בכל אופן, כדאי להיות באזור בזמן התיקון. במידה ויהיה צורך לקחת את המתקן למעבדה, דירשו מתקן חלופי וודאו את המחיר בעבור תיקון מכשיר התמי 4 שלכם על מנת שלא יהיו הפתעות לא טובות.


לסיכום, מתקן התמי 4 הוא מתקן אמין שלרוב לא דורש תיקונים בזמינות גבוהה. אך ככל מכשיר חשמלי ועוד בטח כזה שהשימוש בו הוא יומיומי, יכולות מידי פעם לצוץ תקלות.
תיהנו!
מדיניות החזרת מוצרים

בהתאם להוראות החוק ניתן לבטל עסקה עד 14 ימים מקבלת המוצר ואו מקבלת מסמך
הגילוי לפי המאוחר משניהם . הודעה על הביטול תמסר בדואר ו/או בפקס ו/או בדוא"ל .
הלקוח ישלם דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ הנמוך מבין שניהם.
החזרת המוצר לחברה תעשה על חשבון הלקוח.
במקרה וסיבת הביטול היא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יגבו מהלקוח דמי ביטול והחזרת
המוצר תעשה על חשבון החברה.
לא ניתן לבטל נכסים פסידים כגון מסננים,מערכות לטיהור מים אשר חוברו לרשת המים.
בעסקת טרייד אין (שדרוג) במקרה של ביטול עסקה הלקוח לא יוכל לקבל בחזרה את אותו
המכשיר שנמסר לחברה בתמורה הלקוח יקבל מכשיר אחר שווה ערך למכשיר שמסר.