מתקני המים כבר ממזמן לא מצרך נדיר. הם מאפשרים נוחות מקסימלית הן לבית מגורים והן למשרד. המים צלולים ובריאים יותר, מגוון המתקנים גדול והאפשרויות הקיימות בכל מתקן משתנות. תוכלו למצוא כיום מכשירים למים חמים וקרים ואף מוגזים אם אתם חובבי הסודה. אחד היתרונות הגדולים במתקני המים היא הנוחות.

לא עוד להעמיד קומקום ולהמתין או לחמם ליטר מים בשביל כוס קפה. לחיצה קלה על המכשיר והמתנה של מספר שניות ויש מים רותחים. ייתרון נוסף שקיים במתקני המים היא איכות המים שאנו צורכים. המים הישראלים נחשבים "כבדים" ופחות צלולים. תלוי גם באזור המגורים ובאיכות הצנרת. אם בעבר מתקני המים היו יקרים היום תוכלו למצוא מגוון רחב שמתאים לכל כיס. ההתאמה לצרכים האישיים צריכה להיות בראש העדיפויות. במידה ואתם לא שותים מים מוגזים חבל ומיותר להזמין מתקן שכזה. בנוסף, ישנם מתקנים שמסננים את המים הקיימים וישנם מתקנים הנעזרים במכלי מים חיצוניים. המגוון הוא עצום.

איך בוחרים את מה שהכי מתאים:

ראשית הצרכים. הבינו מה מפריע לכם במצב הקיים. שאלו את עצמכם מה אתם ובני ביתכם מעדיפים. שנית, בדקו עלויות. האם מדובר בהוצאה חד פעמית או מתקן שדורש תחזוקה שוטפת ותלות. למשל במידה ותבחרו מתקן עם מיכלי מים חיצוניים קחו בחשבון כי תיאלצו להמתין לחברה על מנת לקבל את המיכלים אחת לשבוע או יותר. תלוי בתדירות בה אתם צורכים. במידה ותבחרו במיכל מים חיצוני אתם תשלמו רק על כמות המים שתצטרכו. לעומת זאת, קיימים מתקני המים המתחברים עם פילטר למערכת הפנימית של הנכס.

אין הגבלה על כמות המים ואין תלות בהמתנה לקבלת מיכלי מים. מנגד, מתקנים אלו דורשים תחזוקה כמו כל מתקן חשמלי אחר. חשוב לדעת, כי ברגע שאתם בוחרים מתקן מים וודאו כי ישנה אחריות על המוצר ועל החלפים לפחות לתקופה של שנה. ישנן חברות המעניקות אחריות אף לשלוש שנים. בצעו סקר מחירים ומתקנים. המגוון בשוק רחב וכדאי להקדים ולבדוק. בחיפוש קל באינטרנט אתם תמצאו עשרות מתקנים שונים, יצרנים ונקודות מכירה. אל תסתפקו בלראות את המוצר בתמונה. לכו לראות.

על הדרך גם תוכלו להתרשם ממרכז המכירה ולוודא כי מדובר במקום מסודר. בדקו את השטח הפנוי על השיש (לרוב בבתים). ייתכן כי תעדיפו מתקן שיקשה עליכם במציאת מקום עבורו. זיכרו שלא מדובר במתקנים קטנים מאוד. תבקשו לטעום את המים ולהבין מה הפילטר מסנן.

לסיכום, מגוון מתקני המים הקיימים בשוק גדל בכל יום. שימו דגש על הצרכים האישיים אם מדובר במשרד המקבל קהל ואם בבית מגורים.
 
 
מדיניות החזרת מוצרים

בהתאם להוראות החוק ניתן לבטל עסקה עד 14 ימים מקבלת המוצר ואו מקבלת מסמך
הגילוי לפי המאוחר משניהם . הודעה על הביטול תמסר בדואר ו/או בפקס ו/או בדוא"ל .
הלקוח ישלם דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ הנמוך מבין שניהם.
החזרת המוצר לחברה תעשה על חשבון הלקוח.
במקרה וסיבת הביטול היא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יגבו מהלקוח דמי ביטול והחזרת
המוצר תעשה על חשבון החברה.
לא ניתן לבטל נכסים פסידים כגון מסננים,מערכות לטיהור מים אשר חוברו לרשת המים.
בעסקת טרייד אין (שדרוג) במקרה של ביטול עסקה הלקוח לא יוכל לקבל בחזרה את אותו
המכשיר שנמסר לחברה בתמורה הלקוח יקבל מכשיר אחר שווה ערך למכשיר שמסר.