אין ספק כי השיח העוסק באיכות מי השתייה בישראל ומתחדש מידי פעם, משקף בעיה אמיתית - איכותם ורמת צלילותם של מי השתייה שלנו. כולנו היינו רוצים שתהיה לנו האפשרות לקבוע את רמת בריאות המים שלנו ובעיקר לדעת האם באיזורינו היא מסוכנת. לצערינו, אנחנו לרוב לא יודעים אלא אם כן אנחנו מזהים ריח רע או טעם לוואי. אחד הפיתרונות המומלצים לכך היא המיני בר. רכישת מיני בר אצל משווקים מורשים בלבד! יכולה להבטיח לכם כי תדעו בדיוק מה מכילים המים אותם אתם ומשפחתכם שותים.

מתקן המיני בר מספק מים קרים וחמים באיכות אחידה. המערכות המתקדמות אותן מכילים מיני ברים כאלה הן שונות ומגוונות, אבל מטרתן אחת - לספק מים טובים ובריאים יותר לדיירי הבית או לעובדים במשרד. המתקן, לפני הכול צריך להכיל את מערכת סינון המים האיכותית ביותר. ולכן אנו ממליצים לוודא את כל אילו ועוד לפני הרכישה ולקנות רק אצל המשווקים המורשים לכך. מתקן המיני בר ישמש אתכם אף למי הבישול בהם תשתמשו והקפדה על מים צלולים היא אבן היסוד בבריאותכם ובריאות משפחתכם.

אם כבר התחלתם להתעניין במתקן מיני בר, חשוב שתשימו לב לפונקציונליות של המתקן. למשל כמה כוסות מים ניתן למזוג בכל שעה. אין ספק שהצריכה במשרדים גבוהה הרבה יותר מצריכה ביתית. בנוסף, הטמפרטורות השונות שהמכשיר מספק, עבור הרבה אנשים קפה לא רותח הוא בעיה, ולחילופין מים לא מספיק קרים, במיוחד בקיץ, עלולים לגרום לחלקכם לשתות פחות.

עיצוב והתאמה לחלל:

מומלץ לבחור את המתקן הנוח והמתאים לכם ביותר מבחינת גודל ועיצוב בהתאם למיקום שלו בבית או במשרד. אצל רובנו תמצאו אותו חשוף על השיש ואם מדובר במשרד, הלקוחות רואים אותו ורוב הסיכויים שימזגו ממנו בעצמם. לכן ישנה חשיבות יתרה הן לעיצוב והן לנוחות.

תיהנו ואל תסתפקו בפחות מהטוב ביותר. מי השתייה שלנו חשובים לבריאות והם אמורים להיות טעימים וצלולים!
מדיניות החזרת מוצרים

בהתאם להוראות החוק ניתן לבטל עסקה עד 14 ימים מקבלת המוצר ואו מקבלת מסמך
הגילוי לפי המאוחר משניהם . הודעה על הביטול תמסר בדואר ו/או בפקס ו/או בדוא"ל .
הלקוח ישלם דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ הנמוך מבין שניהם.
החזרת המוצר לחברה תעשה על חשבון הלקוח.
במקרה וסיבת הביטול היא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יגבו מהלקוח דמי ביטול והחזרת
המוצר תעשה על חשבון החברה.
לא ניתן לבטל נכסים פסידים כגון מסננים,מערכות לטיהור מים אשר חוברו לרשת המים.
בעסקת טרייד אין (שדרוג) במקרה של ביטול עסקה הלקוח לא יוכל לקבל בחזרה את אותו
המכשיר שנמסר לחברה בתמורה הלקוח יקבל מכשיר אחר שווה ערך למכשיר שמסר.