לא עוד סחיבת בקבוקים הביתה או למשרד ולא עוד מים עומדים. ברי המים החדשים מאפשרים לכם ליהנות ממים צלולים ונקיים בכל רגע. חמים, קרים ואפילו מוגזים. אם בעבר נהגנו לשתות מים מהברז, עם השנים, הבנו כי לא בכל האזורים המים ראויים לשתיה. ברי המים פרצו לשוק וכבשו אותו וכבר מזמן לא נחשב למותרות. ברי המים החדשים מגיעים בעיצובים מנימליסטים וקטנים יחסית והעיקר, לא מצריכים מאיתנו החזקה מורכבת או תחזוקה.

מה שכן, על מנת שנהנה כל השנה ממים צלולים אנו צריכים להקפיד על החלפת הפילטר לפי הוראות היצרן ולדאוג להגיינת המתקן. כמו כן, ברי המים מאפשרים לנו בלחיצת כפתור לקבל מים רתוחים. מדובר על חסכון משמעותי בחשמל. במקום להרתיח קומקום כבעבר, אנחנו יכולים להמנע מכך.

אחת ההנאות הגדולות בבר מים היא העובדה שבכל רגע אנחנו יכולים לקבל כוס מים צלולים לפי הטמפרטורה שאנו בוחרים. ישנה אף אופציה למים בטמפרטורת החדר, מתאים מאוד לילדים. כמו כן, הוכח במחקרים שככל שזמינות המים גדלה ולא מצריכה מאיתנו מאמץ כך נשתה יותר.

ברי המים מתאימים גם למשרדים הן מבחינת עיצוב והן מבחינת השימוש. כיום, נמצא בכל משרד המכבד את עצמו ואת לקוחותיו, מתקן בר מים המאפשר ללקוחות ליהנות ממים צלולים לשתיה חמה או קרה והעלויות והנוחות הרבה יותר גדולים.

מתקני ברי המים יחסית נטולי תקלות והם לרוב מגיעים עם אחריות למספר שנים. מידי פעם כבכל מכשיר חשמלי אנו ניתקל בתקלות קלות שאת רובן נוכל לתקן לבדינו:
  • נורה מהבהבת במתקן
  • לא יוצאים מים קרים
  • המתקן מקצר
  • החלפת מסנן
את כל אילו ועוד נוכל לתקן בקלות ומדובר בתקלות שלרוב לא נתקלים בהם. אבל כמובן שישנם גם מקרים בהם נדרש לפנות לטכנאי בר מים מורשה למרות שגם במקרים מסוג זה העלות נמוכה מאד ביחס לתועלת הרבה של המכשיר :) 

תיהנו ושתו לרווה!

 
מדיניות החזרת מוצרים

בהתאם להוראות החוק ניתן לבטל עסקה עד 14 ימים מקבלת המוצר ואו מקבלת מסמך
הגילוי לפי המאוחר משניהם . הודעה על הביטול תמסר בדואר ו/או בפקס ו/או בדוא"ל .
הלקוח ישלם דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ הנמוך מבין שניהם.
החזרת המוצר לחברה תעשה על חשבון הלקוח.
במקרה וסיבת הביטול היא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יגבו מהלקוח דמי ביטול והחזרת
המוצר תעשה על חשבון החברה.
לא ניתן לבטל נכסים פסידים כגון מסננים,מערכות לטיהור מים אשר חוברו לרשת המים.
בעסקת טרייד אין (שדרוג) במקרה של ביטול עסקה הלקוח לא יוכל לקבל בחזרה את אותו
המכשיר שנמסר לחברה בתמורה הלקוח יקבל מכשיר אחר שווה ערך למכשיר שמסר.