כבר התפנקתם במכשיר תמי 4 לבית או למשרד עכשיו רק צריך לוודא שאם יש תקלה היא נפתרת במהירות. ככל מכשיר חשמלי שנמצא בשימוש יום יומי יכולות לצוץ תקלות. ישנן תקלות שתוכלו לתקן לבדכם אך ישנן מסובכות יותר שעדיף להזמין איש מקצוע. יש לוודא כי איש המקצוע מוסמך ובעל ניסיון. אל תסתמכו רק על מחיר זול.

מה שזול עכשיו יכול להפוך ליקר כפליים בהמשך ולעוגמת נפש. בדקו כי איש המקצוע אכן מתמחה במתקנים כאלו ומשתמש רק בחלקים מקוריים וחדשים. תתפלאו לדעת כמה טכנאים ללא ידיעתכם מחליפים חלקים מקולקלים בחלקים ישנים. אל תתביישו לשאול ולבקש לראות כי המוצר נפתח והוא חדש. מדובר בשוק פרוץ כמו שווקים אחרים.

לפני שאתם רצים לחפש טכנאי תמי 4 בידקו האם האחריות בתוקף. ככל מכשיר חשמלי שאנו רוכשים הוא לרוב יגיע עם תקופת אחריות. צרו קשר עם החברה והתייעצו. ייתכן שאתם זכאים לטכנאי חינם או בעלות סמלית. ואולי אף ינתן פיתרון דרך שיחת הטלפון מול שירות הלקוחות.

ישנן תקלות נפוצות למכשיר התמי 4:
  • מיני בר לא מוציא מים קרים
  • מיני בר לא מוציא מים חמים
  • צריך החלפת מסננים מיני בר
  • נגמר סודה במיני בר סודה
  • מיני בר גורם לקצר חשמלי
את התקלות שמנינו ניתן לתקן בקלות יחסית בביתכם. קחו בחשבון שמכשיר התמי 4 זקוק לתחזוקה שנתית וחלפים. בדיוק כמו שאתם מנקים פילטרים במזגן. במידה והטכנאי בחר לקחת את המתקן למעבדה וודאו האם אתם זכאים למכשיר חלופי ושאלו לעלות בטרם. אתם לא רוצים לגלות לאחר מספר ימים כי עלות התיקון גבוהה מידי. כאשר אתם לוקחים טכנאי לתיקון שאלו אותו האם ישנה אחריות לחלק שהחליף. כך תדעו שבחרתם איש מקצוע הגון שמתחייב לעבודתו.

לסיכום, מתקן תמי 4 שנמצא כמעט בכל בית מאפשר לכם ליהנות ממים צלולים ונקיים. הקלות במזיגת מים רותחים ללא המתנה לקומקום ועוד. אין ספק שהחיים יותר קלים וטעימים. במידה וישנה תקלה אל תלחצו. לרוב מדובר בתקלה פשוטה שרוב הסיכויים שתוכלו לסדרה לבד ואם לא, בחרו טכנאי מורשה.
מדיניות החזרת מוצרים

בהתאם להוראות החוק ניתן לבטל עסקה עד 14 ימים מקבלת המוצר ואו מקבלת מסמך
הגילוי לפי המאוחר משניהם . הודעה על הביטול תמסר בדואר ו/או בפקס ו/או בדוא"ל .
הלקוח ישלם דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ הנמוך מבין שניהם.
החזרת המוצר לחברה תעשה על חשבון הלקוח.
במקרה וסיבת הביטול היא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יגבו מהלקוח דמי ביטול והחזרת
המוצר תעשה על חשבון החברה.
לא ניתן לבטל נכסים פסידים כגון מסננים,מערכות לטיהור מים אשר חוברו לרשת המים.
בעסקת טרייד אין (שדרוג) במקרה של ביטול עסקה הלקוח לא יוכל לקבל בחזרה את אותו
המכשיר שנמסר לחברה בתמורה הלקוח יקבל מכשיר אחר שווה ערך למכשיר שמסר.