אחד היתרונות הבולטים המתקן מים למשרד היא נוחות המשתמש עבור הלקוחות וזמינות כל העת. אם בעבר, נאלצו אנשים להציע שתייה חמה או קרה למבקרים במשרד, כיום זה קל וזמין. בבר המים יש מים חמים (מצב רתיחה), מים קרים ובטמפרטורת החדר. כל אחד יכול לבחור באיזו שתיה הוא מעוניין. לרוב, כמות המבקרים, אורחים ועובדים בחברה מצריכים כמויות מים לא מבוטלות. ברי המים הנפוצים הם בעלי פילטרים פנימיים מה שחוסך מאיתנו מיכלים ואיחסון. ואם באיחסון ומקום פנוי עסקינן, ברוב המשרדים אין חללים מיותרים וכל מקום נחוץ. ברי המים החדשים, מעוצבים באופן מודרני תוך התחשבות במקום על השיש או על השולחן. הם קלים ומניליסטיים והעיצוב רק תורם לחלל ולא מפריע בעין. הם קטנים יחסית מתוך מחשבה שעליהם להשתלב במקומות לא מרווחים.

איך בוחרים את בר המים:

ראשית, מומלץ לרכוש בר מים המאפשר מזיגת מים חמים וקרים. לאלו שרוצים לשתות שתיה חמה.יש לציין כי כיום קיימים מתקנים שאף מספקים מים מוגזים. כאשר מזמינים בר מים למשרד יש לקחת בחשבון כי השימוש בו יהיה רב. לכן כדאי לוודא מראש שתהיה אחריות מורחבת ולתקופה שעוברת שנה. מבחינת בית העסק, התחזוקה היא קלה. החלפת פילטר וספק חשמל ואתם מוכנים.

עלויות:

אין ויכוח, השימוש בבר מים במשרדים חוסך בעלויות. אם בעבר, הרתחנו קומקום מים עבור כוס קפה אז יותר אין בכך צורך. המתנה של שנייה תיתן לכם מים חמים ורק הכמות שאתם צריכים, ללא בזבוז מיותר של חשמל ומים. כמו כן, רוב ברי המים הם חסכוניים בחשמל מה שמוזיל עלויות.

איפה קונים:

מומלץ תמיד לבצע סקר שוק ולוודא שאין מבצע שפיספסתם. רכשו בר מים בחברה מוכרת ואל תשכחו מה השימוש העיקרי של המכשיר. בעת הרכישה יש לוודא מספר דברים שיחסכו מכם טרטור עתידי:
אחריות- כחלק מחבילת הרכישה וודאו כי המחיר כולל אחריות ובמידה ולא מומלץ להוסיף
שירות תיקונים- שירות תיקונים על ידי טכנאי של החברה בלבד שהוא מורשה לכך.
חלקים- חלקי חילוף מקוריים בלבד
נוחות- מתקן חלופי במידה ויש צורך בתיקון מעבדה.
מדיניות החזרת מוצרים

בהתאם להוראות החוק ניתן לבטל עסקה עד 14 ימים מקבלת המוצר ואו מקבלת מסמך
הגילוי לפי המאוחר משניהם . הודעה על הביטול תמסר בדואר ו/או בפקס ו/או בדוא"ל .
הלקוח ישלם דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ הנמוך מבין שניהם.
החזרת המוצר לחברה תעשה על חשבון הלקוח.
במקרה וסיבת הביטול היא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יגבו מהלקוח דמי ביטול והחזרת
המוצר תעשה על חשבון החברה.
לא ניתן לבטל נכסים פסידים כגון מסננים,מערכות לטיהור מים אשר חוברו לרשת המים.
בעסקת טרייד אין (שדרוג) במקרה של ביטול עסקה הלקוח לא יוכל לקבל בחזרה את אותו
המכשיר שנמסר לחברה בתמורה הלקוח יקבל מכשיר אחר שווה ערך למכשיר שמסר.